Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Hacılar Çiçekçi, Hacılar Çiçek Siparişi

Hacılar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bazen şairin dediği gibi duyguları anlatmakta kelimeler kifayetsiz kalır. O yüzden duyguları bizim yerimize anlatacak bir hediyeye ihtiyaç duyarız. Sevgimizi, aşkımızı, dostluğumuzu anlatacak bir hediye ararız. Aslında fazla aramaya gerek yoktur. Doğa bize en güzel hediyeyi sunmuştur. Gülde aşkı, papatya da arkadaşlığı, orkide de saflığı bulabiliriz. Peki bu hediyeleri sevdiklerimizle nasıl buluşturabiliriz. 30 yıllık tecrübesiyle Hacılar çiçekçiniz ÇiçekAvm bunun için yanınızda!

ÇiçekAvm’de duygularınıza tercüman olacak zengin ürün çeşitlerimiz arasından çiçeğinizi seçin, gününü ve saatini belirleyin, Hacılar çiçek siparişiniz en canlı haliyle sevdiklerinize ulaşsın.

Hacılar çiçek gönderimi için siparişlerinizi cicekavm.com adresinden ya da 7/24 0216 5215092 nolu telefondan verebilirsiniz. Yılın 365 günü müşterilerini memnun etmek için çalışan ÇiçekAvm bayram günü, tatil günü fark etmeden aynı gün içinde çiçeklerinizi Hacılar’daki sevdiklerinize teslim eder. Üstelik geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnızca Hacılar’a değil Kayseri’nin tüm semtlerine de çiçek siparişi verebilirsiniz. Vakit kaybetmeden Hacılara çiçek gönderin.

Kayseri’nin neresinde olursanız olun Hacılar artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu