Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Gülnar Çiçekçi, Gülnar Çiçek Siparişi

Gülnar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

ÇiçekAvm’in zengin ürün seçeneği arasından günün anlam ve önemine göre bir ürün seçin, sevdiklerinize en şık çiçeklerden bir demet, birbirinden özgün tasarımlardan bir sepet gönderin. Gülnar çiçekçiniz ÇiçekAvm’in dinamik ekibi Gülnar çiçek siparişinizi ister aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında, ister ileri bir tarihte Gülnar ve etrafındaki sevdiklerinize ulaştırır. Gülnar çiçek gönderiminiz ulaştığı anda da telefonunuza SMS bildirimi gelir.

Gülnara çiçek göndermek için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresimizi ziyaret etmek ya da 0216 5215092 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizden sipariş vermek. Gülnar'daki sevdiklerinize göndermek istediğiniz çiçeğinizi peluş oyuncaklarla, çikolatalarla süsleyebilir, çiçeğinizle birlikte en güzel duygularınızın yazdığı notunuzu da ekleyerek, teşekkür telefonunu bekleyebilirsiniz.

Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm sadece Gülnar’a değil Mersin’in her semtine siparişlerinizi ulaştırıyor, 30 yıllık tecrübesiyle sevdiklerinizi mutlu etmeniz için çalışıyor. Size de yaşadığınız bu güzel anın keyfini çıkarmak kalıyor.

Mersin’in neresinde olursanız olun Gülnar artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu