Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Geyve Çiçekçi, Geyve Çiçek Siparişi

Geyve ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bugün sevdiğiniz biri için çok özel bir gün ve siz çok mu uzaklardasınız? Sorun değil! ÇiçekAvm tüm mesafeleri ortadan kaldırıyor. Geyve ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndererek onların tüm mutlu günlerinde yanında olabilirsiniz! Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile Geyve’nin yanı sıra Sakarya’nın tüm semtlerine de çiçek gönderebilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı olan bu günü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Geyve'ye çiçek göndermek için cicekavm.com internet adresimizden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizden siparişinizi verebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan ÇiçekAvm, bayram günü, tatil günü fark etmeksizin yılın 365 günü çalışarak sizi dilediğiniz an sevdiklerinize ulaştırıyor.

Zengin ürün çeşitleri arasından birbirinden şık çiçekleri, en özgün tasarımları seçin, siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında Geyve’deki sevdiklerinize ulaşsın. Siz de mesafeler fark etmeksizin sevdiklerinizin yanında olmanın mutluluğunu yaşayın!

Sakarya’nın neresinde olursanız olun Geyve artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu