Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Gemlik Kapaklı Çiçekçi, Gemlik Kapaklı Çiçek Siparişi

Gemlik Kapaklı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Gemlik Kapaklı çiçekçiniz ÇiçekAvm ile dilediğiniz an sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz. Gemlik Kapaklı'dan çok uzaklarda olsanız da geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm'e gelin. Gemlik Kapaklı çiçek siparişinizi verin. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaşsın. Üstelik yalnızca Gemlik Kapaklı'ya değil, Gemlik'in tüm semtlerine çiçek gönderebilirsiniz.

Yılbaşı kutlaması, yeni iş kutlaması, doğum günü gibi günlerde ya da kendi özel gününüzde Gemlik çiçek gönderimini kolayca yapın, sevdiklerinizi mutlu edin. Gemlik Kapaklıya çiçek göndermek için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan siparişinizi vermek. Ürününüz güvenli bir şekilde adrese teslim edilir. Size de teslimat SMS'i gelir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinen ÇiçekAvm ile Gemlik Kapaklı'daki sevdiklerinize yılın 365 günü çiçek gönderme ayrıcalığına da sahipsiniz. Tatiller, bayramlar fark etmez. Siz yeter ki sevdiklerinizi mutlu etmek isteyin. ÇiçekAvm daima yanınızda.

Bursa'nın neresinde olursanız olun Gemlik Kapaklı artık size çok yakın!

Toplam 74 Ürün Bulundu