Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Gemlik Çiçekçi, Gemlik Çiçek Siparişi

Gemlik ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

ÇiçekAvm ile Bursa’nın en köklü ilçesi Gemlik’e çiçek göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sektörün 30 yıllık tecrübesine sahip Gemlik çiçekçisi ÇiçekAvm’in zengin ürün çeşidi arasından Gemlik çiçek siparişinizi verin, Gemlik ve etrafındaki sevdiklerinize aynı gün içinde hediyeniz ulaşsın.

Müşterilerinin memnuniyeti için 365 gün kesintisiz çalışan ekibimiz sevdiklerinize hafta sonları da dahil olmak üzere, bayram ve tatil günleri fark etmeksizin aynı gün içinde ulaşıyor. 0216 5215092 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile Gemlik çiçek gönderimlerinizi sevdiklerinize iletme kriziniz son buluyor.

Birbirinden özgün tasarımların yer aldığı ürünlerimiz arasından dilerseniz hayallerinizi renklendireceğiniz sepet çeşitleri çeşitleri, dilerseniz peluş oyuncakları, dilerseniz kalitesi tescilli enfes meyve sepetlerini Gemlik’teki sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Geniş dağıtım ağı ve dinamik bir ekibe sahip ÇiçekAvm sadece Gemlike çiçek gönderiminizi değil, Bursa’nın tüm semtlerine de gönderimlerinizi teslim ediyor. Üstelik en canlı haliyle ve emniyetli bir şekilde.

Bursa’nın neresinde olursanız olun Gemlik artık size çok yakın.

Gemlik çiçek siparişi

Gemlik'te çiçek gönderdiğimiz yerler

Toplam 74 Ürün Bulundu