Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Ferizli Çiçekçi, Ferizli Çiçek Siparişi

Ferizli ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevginizi en güzel ve renkli yolla ifade etme imkanınız var. Sevginizi kimi zaman sevgilinize, kimi zaman bir arkadaşınıza, kimi zaman da dünyanın en özel varlığı annenize göstermek isteyebilirsiniz. Çiçekler, farklı renkleri ve güzel kokuları ile her zaman en değerli hediyeler arasına girmiştir. ÇiçekAvm 30 yıllık tecrübesiyle Ferizli ve etrafındaki sevdiklerinizi mutlu etmek için tüm imkanları sağlıyor.

ÇiçekAvm yüzlerce ürün seçeneği ile sevginiz kadar canlı çiçekleri, aynı gün belirttiğiniz saat aralığında sorunsuz olarak Ferizli'deki sevdiklerinize ulaştırıyor. Özel günlerinizi daha da özel hale geliyor.

Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm Ferizli’deki sevdiklerinize ulaşmakla kalmıyor, Sakarya’nın tüm semtlerine de siparişlerinizi teslim ediyor. Bayram tatili, özel tatil demeden yılın 365 günü çalışan ÇiçekAvm sevdiklerinizle aranıza hiçbir günün girmesine müsaade etmiyor.Ferizli'ye çiçek siparişi vermek için hem cicekavm.com internet adresimizi hem de 7/24 hizmet veren 0216 5215092 nolu telefonu kullanabilirsiniz.

Sakarya’nın neresinde olursanız olun Ferizli artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu