Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Felahiye Çiçekçi, Felahiye Çiçek Siparişi

Felahiye ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Felahiye ve etrafında çiçekçi mi arıyorsunuz? Aradığınız en doğru adrestesiniz. 30 yıllık tecrübesiyle hızlı ve dinamik Felahiye çiçekçiniz ÇiçekAvm ekibiyle birlikte Felahiye çiçek siparişiniz güvenli bir biçimde en canlı haliyle sevdiklerinize ulaşır. Ayrıca geniş dağıtım ağımızla vereceğiniz sipariş sadece Felahiye’ye değil, Kayseri’nin her semtine hızlı ve sorunsuz şekilde servis edilir.

Felahiye çiçek gönderimleriniz yılın 365 günü tatil günü, bayram günü, hafta sonu fark etmeden dilediğiniz zaman verebilir, çiçeğinizi ister aynı gün içinde belirttiğiniz saatte, ister ileri bir tarihte sevdiklerinizle buluşturabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alan ÇiçekAvm ekibine 7/24 ulaşabilirsiniz. Felahiyeye çiçek göndermek için cicekavm.com internet adresimizden ya da 0216 5215092 nolu telefondan sipariş verip günün kurtarıcısı olabilirsiniz.

Zengin ürün çeşidiyle hizmet veren ÇiçekAvm, en şık çiçekleri veya birbirinden farklı tasarımlardan oluşan bir ürünü Felahiye ve etrafındaki sevdiklerinize sizler için ulaştırsın. Size de sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalsın.

Kayseri’nin neresinde olursanız olun Felahiye artık size çok yakın.

Toplam 73 Ürün Bulundu