Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Erdemli Çiçekçi, Erdemli Çiçek Siparişi

Erdemli ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Geniş dağıtım ağıyla Mersin’in her semtine ulaşan Erdemli çiçekçiniz ÇiçekAvm, sevdiklerinize de ulaşıyor. Sevdikleriniz için, özgün tasarımlarımızdan, sevdikleriniz için anlamı olan çiçeklerimizden Erdemli çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Erdemli ve etrafındaki sevdiklerinize hafta sonu, tatil günü demeden 365 gün boyunca Erdemli çiçek gönderiminizi yapabilir, siparişlerinizi tatil günlerinde bile sevdiklerinize ulaştırmanın kolaylığını ÇiçekAvm farkıyla yaşayabilirsiniz.

Zengin ürün çeşitlerimiz arasından sevdiklerinize ister en canlı haliyle bir çiçek gönderebilir, ister çiçeklerinizi peluş oyuncaklar ve çikolatalarla şirin bir hale getirebilir, isterseniz kalitesi tescillenen enfes meyve sepetlerimizle de küçük sürprizler yapabilirsiniz.

Dinamik ekibimiz siparişinizi dilerseniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında, dilerseniz ileri bir tarihte sevdiklerinize ulaştırır. Erdemliye çiçek göndermek için siparişlerinizi ister internet adresinden, isterseniz 0216 5215092 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden verebilirsiniz.

Mersin’in neresinde olursanız olun Erdemli artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu