Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Döşemealtı Çiçekçi, Döşemealtı Çiçek Siparişi

Döşemealtı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiğiniz bir insanı kırmış olabilirsiniz. Özür dilemenin bir yolu var. ÇiçekAvm tüm kriz anlarında size yardımcı oluyor. Yüzlerce ürün arasından seçeceğiniz ürünü Döşemealtı ve etrafındaki sevdiklerinize gönderin, tüm kırgınlıkları sona erdirin. 30 yıllık tecrübeye sahip Döşemealtı çiçekçiniz ÇiçekAvm’in zengin ürün çeşitleri arasında her ana özel bir hediye bulabilir, kriz anlarını tatlıya bağlayabilirsiniz.

Bayram günü, tatil günü demeyin Döşemealtı çiçek siparişinizi verin yılın 365 günü çalışan ekibimiz, çiçeğinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaştırsın. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnızca Döşemealtı çiçek gönderiminizi değil Antalya’nın tüm semtlerindeki sevdiklerinize de çiçek gönderebilirsiniz.

Döşemealtıya çiçek göndermek için siparişinizi dilerseniz internet adresinden dilerseniz 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizden verin. Döşemealtı’ndaki sevdiklerinizin kalbini kazanmanın kolaylığını ÇiçekAvm farkıyla yaşayın!

Antalya’nın neresinde olursanız olun Döşemealtı artık size çok yakın.

Toplam 74 Ürün Bulundu