Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Çiğli Egekent Çiçekçi, Çiğli Egekent Çiçek Siparişi

Çiğli Egekent ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Online ağıyla Türkiye'yi saran ÇiçekAvm ile sevdiklerinize çiçek göndermek çok kolay! Çiğli Egekent çiçekçiniz ÇiçekAvm ile çok uzaklarda olsanız da sevdiklerinize yalnızca birkaç dakikada çiçek gönderebilirsiniz. Çiğli Egekent çiçek siparişi için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan işleminizi gerçekleştirmek. Çiğli Egekent çiçek gönderiminiz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde adrese teslim edilir.

ÇiçekAvm'in yüzlerce ürün çeşidi arasından seçeceğiniz sepet çeşitleri modelleri, kek buketi ve meyve sepeti modelleri, özgün çiçek aranjmanları ile doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerinizi daha özel hale getirebilirsiniz. Ya da kendi özel gününüzü belirlemek için Çiğli Egekent'teki sevdiklerinize çok özel sürprizler yapabilirsiniz.

Yılın 365 günü kesintisiz hizmet veren ÇiçekAvm ile dilediğiniz an Çiğli Egekente çiçek gönderme ayrıcalığına sahip olduğunuzu unutmayın. Çünkü dinamik ekibimiz hafta sonu, bayram günü fark etmeksizin müşterilerinin memnuniyeti için çalışır.

izmir'in neresinde olursanız olun Çiğli Egekent artık size çok yakın!

Toplam 74 Ürün Bulundu