Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Çiğli Çiçekçi, Çiğli Çiçek Siparişi

Çiğli ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Rengarenk, çeşit çeşit kuşlarıyla ünlü izmir Kuş Cenneti’nin olduğu Çiğli’ye rengarenk çiçeklerimiz ve farklı tasarımlarımızla çiçek cennetini de biz getirdik. Çiğli çiçekçiniz ÇiçekAvm’in zengin ürün çeşitleri arasından dilediğiniz çiçeği seçebilir, çiçeğinizi peluş oyuncaklar ve çikolatalarla süsleyebilirsiniz.

Dinamik ekibimiz, Çiğli çiçek siparişinizi en hızlı şekilde, en canlı haliyle aynı gün içinde belirttiğiniz saatte Çiğli ve etrafınızdaki sevdiklerinize ulaştırır. Bunun için tek yapmanız gereken internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerinden Çiğli çiçek gönderiminizi gerçekleştirmek. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm sadece Çiğli’ye ulaşmakla kalmıyor, izmir’in her noktasına siparişlerinizi teslim ediyor.

30 yıllık tecrübesini müşterilerini mutlu etmek için kullanan ÇiçekAvm ekibi hafta sonu, tatil günü, bayram günü demeden 365 gün boyunca sizleri sevdiklerinize ulaştırıyor. Gününüzü daha da anlamlı hale getirirken zaman, mekan tanımıyor. Size de sevdiklerinizin gününü cennete çevirmenin mutluluğunu yaşamak kalıyor. Vakit kaybetmeden Çiğliye çiçek gönderin sevdiklerinizi mutlu edin.

izmir’in neresinde olursanız olun Çiğli artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu