Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Bozyazı Çiçekçi, Bozyazı Çiçek Siparişi

Bozyazı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevginin bin bir dili vardır. Bunun bin tanesi çiçekle ifade edilir. Bir kişiye değer verdiğini göstermek için çiçek verirsin, bir kimseye aşkını çiçekle dile getirirsin, bir yuva kurmak için eline bir buket çiçek alıp ciddiyetini belli edersin. Sevginizi anlatacak ifadedeki tüm çiçekleri Bozyazı çiçekçiniz ÇiçekAvm’de bulabilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliğine sahip ÇiçekAvm’den anlam dolu, özgün tasarımları olan Bozyazı çiçek siparişinizi sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Sevgi ve saygı, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik. Sizin için hazırladığımız konseptlerle sevdiklerinize tüm bu duygularınızı iletebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip ekibimiz çiçeğinizi en hızlı biçimde, duygularınız gibi en canlı haliyle Bozyazı’daki sevdiklerinize ulaştırır.

30 yıllık tecrübe ve enerjisini müşterilerini mutlu etmek için sonuna kadar kullanan ÇiçekAvm’e bayram ve tatil günleri de sipariş verebilirsiniz. Ayrıca 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerine de 0216 5215092 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Geniş dağıtım ağıyla yalnızca Bozyazı çiçek gönderimlerinizi değil Mersin'in tüm semtlerine de çiçek gönderimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ÇiçekAvm’in dinamik ekibi için mesafelerin önemi yoktur. Bozyazıya çiçek göndererek sevdiklerinizi kolayca mutlu edin.

Mersin’in neresinde olursanız olun Bozyazı artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu