Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Bozkır Çiçekçi, Bozkır Çiçek Siparişi

Bozkır ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bugün sevdiklerinizin mutlu bir günü ve siz çok mu uzaklardasınız? Bozkır çiçekçiniz ÇiçekAvm 30 yıllık tecrübesiyle tüm mesafeleri ortadan kaldırıyor. Bozkır ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndererek onların tüm mutlu günlerinde yanında olabilirsiniz! Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile Bozkır çiçek siparişinizin yanı sıra Konya'nın tüm semtlerine de çiçek siparişi verebilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı olan bu günü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Bozkır çiçek gönderimi için internet adresimizden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizden siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca bayram günü, tatil günü dahil yılın 365 günü müşterilerinin memnuniyeti için çalışan ÇiçekAvm, çiçeklerinizi aynı hassasiyetle sevdiklerinize ulaştırarak mesafeleri kaldırdığı gibi zaman kavramını da ortadan kaldırır.

Zengin ürün çeşitleri arasından en şık ve güzel çiçekleri seçin, Bozkıra çiçek gönderiminiz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında Bozkır’daki sevdiklerinize ulaşsın. Siz de özel anlarında sevdiklerinizin yanında olmanın mutluluğunu yaşayın!

Konya’nın neresinde olursanız olun Bozkır artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu