Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Bayraklı Çiçekçi, Bayraklı Çiçek Siparişi

Bayraklı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Ya ‘Dolu dolu yaşadım!’ ya da ‘Dolu dolu yaşayacağım!’ deriz. Ama hiçbir zaman ‘Dolu dolu yaşıyorum!’ demeyiz. Biraz anı yaşayın. Sevdiklerinizden uzakta olsanız bile birlikte mutlu olmanın keyfini yaşayın. Bayraklı çiçekçiniz ÇiçekAvm ile içinizden geldiği anda, özel günlerde çok uzaklarda olsanız bile sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz.

30 yıllık tecrübeye sahip ÇiçekAvm’in zengin ürün çeşitliliği ile aradığınız her çiçeği bulabileceksiniz. Farklı ve yaratıcı tasarımlara sahip ürünlerimizin de bulunduğu sitemiz ile günün kahramanı olmanız da çok kolay. Bayraklı çiçek siparişinizin gününü, saatini belirleyin, en güzel duygularınızı notunuza ekleyin. Gerisini bize bırakın. Bayraklı çiçek gönderiminiz dilerseniz aynı gün içinde Bayraklı’daki sevdiklerinize ulaşır. Siz de sevdiklerinizle anı yaşamanın keyfini çıkarırsınız.

Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm yalnızca Bayraklı’ya değil İzmir’in tüm semtlerine de siparişlerinizi ulaştırarak, sevdiğinizle aranızdaki mesafeleri kısaltıyor. Tatil, hafta sonu fark etmez. Yılın 365 günü çalışan ekibimiz için müşteri memnuniyeti her şeyin ötesinde. ÇiçekAvm'e gelin Bayraklıya çiçek gönderin. Hem sevdiklerinizi mutlu edin hem de kolay alışverişin keyfini çıkarın.

İzmir’in neresinde olursanız olun Bayraklı artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu