Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Arifiye Çiçekçi, Arifiye Çiçek Siparişi

Arifiye ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Arife tarif gerekmez! Sevdiklerinizin özel günlerinde alınabilecek en özel hediye çiçektir. Siz de Arifeye'ye çiçek göndermek istiyorsanız. Aradığınız en doğru adrestesiniz! 30 yıllık tecrübeye sahip ÇiçekAvm, sevdikleriniz için her detayı düşündü, duygularınızı ifade edebileceğiniz çiçekler ve ürünler tasarladı. ÇiçekAvm’in zengin ürün seçenekleri arasından günün anlam ve önemine göre dilediğiniz çiçeği seçebilir, çiçeğinizi pelüş oyuncaklar ve çikolatalarla süsleyebilirsiniz.

Aynı zamanda kalitesi tescilli üretim tesislerinde siparişlerinize göre hazırlanan kek ve meyve sepetleriyle Arifiyedeki sevdiklerinize güzel sürprizler de yapabilirsiniz. Siparişlerinizi internet adresinden kolayca verebildiğiniz gibi 0216 5215092 nolu telefonu arayarak da verebilirsiniz.

Siparişiniz aynı gün belirttiğiniz saatte Arifiye’deki sevdiklerinize ulaşır. Size de sevdiklerinizi kolayca sevindirmenin keyfini yaşamak kalır. Üstelik geniş dağıtım ağımız sadece Arifiye’ye değil Sakarya’nın her noktasında sevdiklerinize ulaşır.

Sakarya’nın neresinde olursanız olun Arifiye artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu