Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Alsancak Çiçekçi, Alsancak Çiçek Siparişi

Alsancak ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Tarih boyunca sayısız seyyah, şair ve yazar izmir Alsancak'a ne kadar önem veriyorsa, sevdiklerinizi mutlu etmenizi bizler de o derece önem veriyoruz. Victor Hugo izmir’e hiç gelmemiş ama Alsancak’ı başındaki güzel ve küçük şapkasıyla bir prensese benzetmiştir. Sizin de uzaklarda olmanız sevdiklerinizi prens ya da prenses gibi hissettirmenize engel değil.

Uzakları yakın eden Alsancak çiçekçiniz ÇiçekAvm ile sevdikleriniz için yüzlerce ürün çeşidimiz arasından Alsancak çiçek siparişinizi verin. Çiçeğiniz aynı gün belirttiğiniz saatte sevdiklerinize ulaşsın. Alsancak çiçek gönderiminizi cicekavm.com internet adresinden yapabildiğiniz gibi 7/24 ulaşabileceğiniz 0216 5215092 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm yalnızca Alsancak’taki sevdiklerinizle aranızdaki mesafeleri kaldırmakla kalmıyor, izmir’in tüm semtlerine de ulaşıyor. ÇiçekAvm yılın 365 günü Alsancaka çiçek gönderimlerinizi sevdiklerinize teslim ederken size de günün kahramanı olmanın keyfini çıkarmak kalıyor.

izmir’in neresinde olursanız olun Alsancak artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu