Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Alakova Mahallesi Çiçekçi

Alakova Mahallesi ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Online ağıyla Türkiye'yi saran ÇiçekAvm Meram'ın tüm semtlerine, mahallelerine kadar çiçek siparişlerinizi sevdiklerinize ulaştırıyor. Alakova Mahallesi çiçekçiniz ÇiçekAvm ile doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde Alakova Mahallesi'ndeki sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilir, günü daha özel hale getirebilirsiniz.

Alakova Mahallesi çiçek siparişini yüzlerce ürün arasından kolayca oluşturabilirsiniz. Yüzlerce ürün çeşidi arasından dilerseniz şık bir sepet çeşitlerini, dilerseniz enfes bir meyve sepetini, dilerseniz özgün bir çiçek buketi aranjmanını seçin Alakova Mahallesi'ndeki sevdiklerinize gönderin. Alakova Mahallesi çiçek gönderiminiz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşır.

Alakova Mahallesine çiçek göndermek için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan siparişinizi vermek. Hafta sonu, tatil günü, bayram günü fark etmeksizin çalışan ÇiçekAvm ile yılı 365 günü Alakova Mahallesine çiçek siparişi vermenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Konya'nın neresinde olursanız olun Alakova Mahallesi size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu