Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Akşehir Çiçekçi, Akşehir Çiçek Siparişi

Akşehir ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Nasreddin Hoca gibi herkese mavi boncuk dağıtıp, boşuna göle maya çalmayın. Tutmaz! Ama sevdiklerinize göndereceğiniz çiçekler her gönülde maya tutar. Arkadaşınıza, eşinize, dostunuza, öğretmeninize ve daha birçok kişiye çiçek verebilirsiniz. Çiçekler masum ve anlamlı hediyelerdir. 30 yıllık tecrübesiyle Akşehir çiçekçiniz ÇiçekAvm’e gelin ve birbirinden şık çiçeklerimizi, birbirinden özgün tasarımlarımızı Akşehir’deki sevdiklerinize gönderin!

Akşehir çiçek siparişiniz için cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefon ile 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Akşehir çiçek gönderiminiz en hızlı biçimde en canlı haliyle ister aynı gün içinde, isterseniz ileri bir tarihte Akşehir’deki sevdiklerinize ulaşır. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm yalnızca Akşehir’e değil Konya’nın her noktasına da çiçek siparişi verebilirsiniz.

Bayram günleri, tatil günleri ve hafta sonları dahil olmak üzere 365 gün sevdiklerinizi mutlu etmeniz için yıl boyu çalışıyoruz. Siz Akşehire çiçek gönderin biz ulaştıralım, sipariş tesliminde de sizi SMS ile bilgilendirelim.

Konya’nın neresinde olursanız olun Akşehir artık size çok yakın.

Toplam 73 Ürün Bulundu