Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Akkışla Çiçekçi, Akkışla Çiçek Siparişi

Akkışla ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bizim için özel olan insanlara özel bir şeyler vermek isteriz. Derin anlamı olan ve anlamı yıllara meydan okuyan, hiç yitmeyen. Aradığım özellik tam olarak bu diyorsanız doğru adrestesiniz. Çiçekler rengine, duruşuna göre özel anlamları içinde barındıracak özel bir hediyedir. Siz de sevdiklerinize çiçek göndererek, sevginizin anlamını onlara gösterebilirsiniz.

30 yıllık tecrübesiyle yaptığı işe ve müşterisine saygı duyan Akkışla çiçekçiniz ÇiçekAvm, sevdiklerinize göndereceğiniz çiçekleri sorunsuz bir şekilde teslim eder. Zengin ürün çeşitlerimiz arasından seçtiğiniz bir çiçeğe en güzel duygularınızı yazın ve Akkışla çiçek siparişinizi oluşturun. Akkışla çiçek gönderiminiz aynı gün içinde belirttiğiniz saatte sevdiklerinize ulaşır. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm, yalnızca Akkışla’ya değil Kayseri’nin her noktasına da siparişlerinizi iletir.

Akkışlaya çiçek göndermek için cicekavm.com internet adresimizden ya da 444 4 103 nolu telefondan sipariş verebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz yılın 365 günü 7/24 siparişinizi ulaştırmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeniz için çalışır.

Kayseri’nin neresinde olursanız olun Akkışla artık size çok yakın.

Toplam 73 Ürün Bulundu