Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Akçat Çiçekçi, Akçat Çiçek Siparişi

Akçat ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Akçat çiçekçiniz ÇiçekAvm'den hem uygun fiyata hem de sorunsuz olarak çiçek gönderebilirsiniz. Yüzlerce ürün çeşidine, uygun fiyat garantisine sahip olan ÇiçekAvm ile dilediğiniz sepet çeşitlerini, dilediğiniz meyve sepetini, dilediğiniz çiçek buketi aranjmanını seçin. Akçat çiçek siparişinizi oluşturun. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile yalnızca Akçat'a değil Karamürsel'in tüm semtlerine de çiçek gönderebilirsiniz.

Akçat çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken cicekavm.com internet adresinden ya da 0216 5215092 nolu telefondan siparişinizi vermek. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında ya da tercih ettiğiniz ileri bir tarihte Akçat'taki sevdiklerinize ulaşır. Teslimat bilgisi size SMS ile bildirilir.

Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde siz de Akçata çiçek göndermek istiyorsanız hemen ÇiçekAvm'e gelin, gününüzü daha özel hale getirin. Yılın 365 kesintisiz hizmet veren ÇiçekAvm ile hafta sonu, bayram günü, tatil günü fark etmeksizin çiçek göndermenin ayrıcalığını yaşayın.

Kocaeli'nin neresinde olursanız olun Akçat artık size çok yakın.

Toplam 105 Ürün Bulundu