Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Adapazarı Merkez Çiçekçi, Adapazarı Merkez Çiçek Siparişi

Adapazarı ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Doğası, insanıyla Adapazarı’nda güzel bir gün ve siz bugünü daha da güzelleştirmek mi istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Doğum Günü, Sevgililer Günü, Evlilik Yıl dönümü ve daha birçok özel gününüzde ÇiçekAvm’den göndereceğiniz çiçeklerle gününüzü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Zengin ürün çeşitliliği ile ÇiçekAvm en şık, en taze ve en özgün tasarımdaki çiçekleriyle sevdiklerinizi mutlu ediyor. Adapazarı’na çiçek siparişi vermek için tek yapmanız gereken birkaç dakikanızı ayırmanız ve en içten duygularınızı notunuza eklemeniz. Ürününüz aynı gün içinde, belirttiğiniz saat aralığında, en canlı haliyle sevdiklerinize ulaşır.

Özel günleriniz tatil veya bayram günlerine denk gelse de yılın 365 günü çalışan ÇiçekAvm ekibi, bayram tatili, hafta sonu demeden siparişlerinizi zamanında sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırır. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm yalnızca Adapazarı’na değil Sakarya’nın her noktasına da siparişlerinizi en hızlı haliyle teslim eder. Size de Adapazarı'ndaki sevdiklerinize kolayca çiçek göndermenin keyfini çıkarmak kalır.

Sakarya’nın neresinde olursanız olun Adapazarı artık size çok yakın.

Toplam 104 Ürün Bulundu