Müşteri Hizmetleri0216 461 45 65

Kınık Çiçekçi, Kınık Çiçek Siparişi

Kınık ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Kınık ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, aradığınız adres cicekavm.com. Kınık çiçekçiniz ÇiçekAvm’in yüzlerce ürün seçenekleri arasından en şık ve en yaratıcı çiçeğinizi seçin, sevdiklerinize gönderin. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekAvm ile sadece Kınık çiçek siparişinizi değil, izmir'in her semtine de çiçek siparişinizi verebilirsiniz.

Baştan sona her detayın düşünüldüğü internet adresimizde, ürünler günün anlam ve önemine göre kategorize edilmiştir. Kınık çiçek gönderimleriniz aynı gün belirttiğiniz saatte veya ileri bir tarihte Kınık ve etrafındaki sevdiklerinize ulaştırılır. Sipariş takip sisteminden çiçeğinizi an be an takip edebilir, sipariş teslim edildiği anda SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan dinamik ekibimiz, çiçek siparişinizi sorunsuz ulaştırırken, yılın 365 günü sevdiklerinizi mutlu etmek için hafta sonu, bayram günü, tatil günü ayırt etmeksizin size yardımcı olur. Ayrıca 0216 5215092 nolu telefonla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri 24 saat boyunca her sorununuzu çözüme kavuşturur. Kınıka çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin!

izmir’in neresinde olursanız olun Kınık artık size çok yakın.

Toplam 74 Ürün Bulundu